Vitajte na stránkach KOB Kysak
Dnes je 20.10.2018          email: obkysak@obkysak.info

Konečné výsledky kategórie                                    21. 3. 2015 19:59:58
                                    1. kolo OR

 
Konečné výsledky kategórie: DR          1.0km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudra Maroš              KOB SOKOL Kysak      KYS       11.09 0ch         
  2.Julia Pavelova                                NE1       11.50 0ch         
  3.Porubčan Tomáš           KOB SOKOL Kysak      KYS       11.55 0ch         
  4.Jakub Franko             KOB SOKOL Kysak      KYS       12.22 0ch         
  5.Barbora Frankova                              NE1       18.23 0ch         
  6.Mičeková Nina            TJ Čingov SNV        SSN       19.15 0ch         
  7.Ludovit Pavela                                NE1       21.08 0ch         
  8.SVATKO KARINA            KOB Mukachevo        MUK       21.33 0ch         
  9.HRYSHKO NIKOLIETT        KOB Mukachevo        MUK       21.34 0ch         
 10.Šoltésová Pulína         TJ Čingov SNV        SSN       30.13 0ch         
 11.Tauber Tomáš             TJ Čingov SNV        SSN       30.15 0ch         
 
Konečné výsledky kategórie: K3          3.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kvaka Ondrej             KOB SOKOL Kysak      KYS           31.48  +      0.00
  2.Tysz Adam                Akademik TU Košice   TKE           33.16  +      1.28
    Dominik Onder            Metropol Košice      MKE       DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: M-10        1.0km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janšo Jakub              Akademik TU Košice   TKE           10.19  +      0.00
  2.Roháč Adam               Akademik TU Košice   TKE0601       11.03  +      0.44
  3.TSEPURDEY VLADYSLAV      KOB Mukachevo        MUK           12.17  +      1.58
  4.Timo Kudre               Värska OK Peko       OKP           12.55  +      2.36
 
Konečné výsledky kategórie: M-12        2.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novota Lukáš             Akademik TU Košice   TKE0302       26.12  +      0.00
  2.Vaľa Martin              KOB SOKOL Kysak      KYS0301       28.17  +      2.05
  3.Sláma Richard            Akademik TU Košice   TKE0303       30.15  +      4.03
  4.Roháč Martin             Akademik TU Košice   TKE0301       36.11  +      9.59
  5.Sláma Michal             Akademik TU Košice   TKE0304       86.29  +     60.17
 
Konečné výsledky kategórie: M-18        4.8km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Karel-Sander Kljuzin     Värska OK Peko       OKP           41.15  +      0.00
  2.FRANTSUZOV VLADYSLAV     KOB Mukachevo        MUK           42.57  +      1.42
  3.SVATKO ARTUR             KOB Mukachevo        MUK           45.43  +      4.28
  4.Dudra Šimon              KOB SOKOL Kysak      KYS           47.24  +      6.09
  5.Kokoška Jakub            Akademik TU Košice   TKE9902       47.38  +      6.23
  6.DESHKO ANTON             KOB Mukachevo        MUK           57.28  +     16.13
  7.Mihalič Štefan           Akademik TU Košice   TKE0002       60.03  +     18.48
  8.Andres Aruots            Värska OK Peko       OKP           66.09  +     24.54
  9.Maliar Matúš             Akademik TU Košice   TKE           72.40  +     31.25
 10.Kurák Michal             Akademik TU Košice   TKE0101       79.26  +     38.11
 11.Simočko Lukáš            Akademik TU Košice   TKE0003       80.31  +     39.16
 12.Juraško Timotej          Akademik TU Košice   TKE0001       82.30  +     41.15
    Kevin Hallop             Värska OK Peko       OKP       DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: M19-        6.1km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mušinský Tomáš           Akademik TU Košice   TKE9301       43.41  +      0.00
  2.Sláma Dušan              Akademik TU Košice   TKE9801       44.22  +      0.41
  3.Sander Linnus            Värska OK Peko       OKP           46.21  +      2.40
  4.Reigo Teervalt           Värska OK Peko       OKP           57.53  +     14.12
  5.Franko Stanislav         KOB SOKOL Kysak      KYS           60.31  +     16.50
  6.Novota Mikuláš           Akademik TU Košice   TKE6002       64.05  +     20.24
  7.Nitkulinec Štefan        Akademik TU Košice   TKE8904       66.09  +     22.28
  8.Papuga Miroslav          Akademik TU Košice   TKE9002       69.50  +     26.09
  9.Kaprál Matúš             Akademik TU Košice   TKE8804       70.30  +     26.49
 
Konečné výsledky kategórie: M35-        4.8km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pollák Jozef             Akademik TU Košice   TKE6001       35.55  +      0.00
  2.Papuga František         Akademik TU Košice   TKE6302       39.42  +      3.47
  3.Roháč Zdenko             Akademik TU Košice   TKE7301       39.44  +      3.49
  4.Mihalič Juraj            Akademik TU Košice   TKE7903       40.24  +      4.29
  5.Miček Róbert             TJ Čingov SNV        SSN7101       42.38  +      6.43
  6.Kuzevič Ivan             Akademik TU Košice   TKE7803       54.53  +     18.58
  7.SVATKO VOLODYMYR         KOB Mukachevo        MUK           61.03  +     25.08
 
Konečné výsledky kategórie: M45-        3.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.FRANTSUZOV IGOR          KOB Mukachevo        MUK           37.22  +      0.00
  2.Einar Raudkepp           Värska OK Peko       OKP           40.21  +      2.59
  3.Šoltés František         TJ Čingov SNV        SSN6202       40.53  +      3.31
  4.Sláma Peter              Akademik TU Košice   TKE           42.11  +      4.49
  5.Barč Martin              TJ Čingov SNV        SSN6801       44.56  +      7.34
  6.Jerguš Martin            Akademik TU Košice   TKE6702       47.14  +      9.52
  7.Tysz Vladimír            Akademik TU Košice   TKE6202       52.39  +     15.17
  8.Maliar Karol             Akademik TU Košice   TKE6601       54.24  +     17.02
  9.Janšo Karol              Akademik TU Košice   TKE6206       60.13  +     22.51
 10.Gajdoš Stanislav         KOB SOKOL Kysak      KYS           60.58  +     23.36
    Rein Zaitsev             Värska OK Peko       OKP       DISK              
    LOZYTSKYY ANDRIY         KOB Mukachevo        MUK       DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: M55-        3.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.TSEPURDEY OLEKSANDR      KOB Mukachevo        MUK           40.09  +      0.00
  2.Jusko Michal             Akademik TU Košice   TKE           42.11  +      2.02
  3.Anton Onder              Metropol Košice      MKE           42.53  +      2.44
  4.Simočko Michal           Akademik TU Košice   TKE5302       50.06  +      9.57
 
Konečné výsledky kategórie: M65-        2.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mráz Jaroslav            KOB SOKOL Kysak      KYS           57.40  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: N           2.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jusko Tomáš              Akademik TU Košice   TKE       0ch 82.20         
 
Konečné výsledky kategórie: W-10        1.0km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mihaličová Simona        Akademik TU Košice   TKE0551       19.09  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: W-12        2.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Leana Jete Korb          Värska OK Peko       OKP           29.05  +      0.00
  2.LOZYTSKA DARIA           KOB Mukachevo        MUK           49.53  +     20.48
  3.TSEPURDEY KATERYNA       KOB Mukachevo        MUK           51.52  +     22.47
  4.TSEPURDEY NINA           KOB Mukachevo        MUK           55.51  +     26.46
 
Konečné výsledky kategórie: W-14        2.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Weissová Ľuboslava       Akademik TU Košice   TKE0252       40.01  +      0.00
  2.Nagyová Nikola           Union Košice         UKE           73.24  +     33.23
 
Konečné výsledky kategórie: W-18        3.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Emily Raudkepp           Värska OK Peko       OKP           41.40  +      0.00
  2.Kristel Koivo            Värska OK Peko       OKP           44.33  +      2.53
  3.Roháčová Viktória        Akademik TU Košice   TKE0051       86.50  +     45.10
  4.Vancáková Valentína      Akademik TU Košice   TKE9951       91.15  +     49.35
 
Konečné výsledky kategórie: W19-        4.8km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Macinská Jana            Akademik TU Košice   TKE           39.17  +      0.00
  2.Papugová Andrea          Akademik TU Košice   TKE9751       44.51  +      5.34
  3.Kaisa Raudkepp           Värska OK Peko       OKP           45.52  +      6.35
  4.Šofranková Antónia       Akademik TU Košice   TKE9753       52.39  +     13.22
  5.Papugová Martina         Akademik TU Košice   TKE9551       60.11  +     20.54
  6.Franková Dominika        KOB SOKOL Kysak      KYS           68.59  +     29.42
  7.Zuzana Sleziaková        Dargov Košice        DKE           86.52  +     47.35
  8.Sádecká Ema              Akademik TU Košice   TKE9056       92.32  +     53.15
 
Konečné výsledky kategórie: W35-        3.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Papugová Elena           Akademik TU Košice   TKE6552       41.53  +      0.00
  2.HRYSHKO LIUDMYLA         KOB Mukachevo        MUK           60.23  +     18.30
  3.FRANTSUZOVA MARYNA       KOB Mukachevo        MUK           64.08  +     22.15
    LOZYTSKA SVITLANA        KOB Mukachevo        MUK       DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: W45-        3.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Belicová Elena           Akademik TU Košice   TKE6251       36.32  +      0.00
  2.Mušinská Eva             Akademik TU Košice   TKE6451       39.29  +      2.57
  3.Jurašková Ema            Akademik TU Košice   TKE6453       55.19  +     18.47
  4.Barilová ALena           TJ Čingov SNV        SSN           58.10  +     21.38
  5.Sádecká Judita           Akademik TU Košice   TKE6253       59.38  +     23.06
  6.Roháčová Ingrid          Akademik TU Košice   TKE7051       63.39  +     27.07
  7.Jergušová Annamária      Akademik TU Košice   TKE6651      113.26  +     76.54
 
Konečné výsledky kategórie: W55-        2.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Angela Malarova          Akademik TU Košice   TKE5751       44.33  +      0.00