Kalendár

Stiahnuť pre rok 2019

Termín Pretek Prihlášky Miesto
13.1.2019 Trojkráľová buzola 2019
Rozpis    Štartovka    Výsledky    Fotky   
10.1.2019
Zoznam
KYS | Kysak
9.2.2019 Valentínska snežienka
Rozpis    Výsledky   
6.2.2019
Zoznam
TKE | Kosice
9.2. - 10.2.2019 MSR LOB middle, SRJ long
Rozpis   
3.2.2019
Zoznam
KYS | Kysak
16.2. - 17.2.2019 MSR LOB
Rozpis    Výsledky    Fotky   
9.2.2019
Zoznam
EBB | Skalka
23.3. - 24.3.2019 1. - 2. kolo OR
Rozpis    Pokyny    Štartovka    Výsledky    Fotky   
21.3.2019
Zoznam
KYS | Lemesany
6.4. - 7.4.2019 Cesom INOV8 cup
Rozpis    Pokyny    Štartovka    Výsledky   
18.3.2019
Zoznam
BBA | Šaštín-Stráže
7.4.2019 BHD 2019
Rozpis   

KYS | Kysak
10.4.2019 Jarný kros pod hradom
Rozpis   

TKE | Košice
27.4. - 28.4.2019 Nógrad nagydíj (Veľká cena Nógradu)
Rozpis    Pokyny    Štartovka    Výsledky   
6.4.2019
Zoznam
BBD + SDS | Hollókő
1.5.2019 3. kolo OR
Rozpis    Výsledky    Fotky   
27.4.2019
Zoznam
UNI | Košice
15.5.2019 Krajské školské kolo v OB KE

TKE | Košice
16.5.2019 Krajské školské kolo v OB PO
Rozpis    Výsledky   

KYS, TKE | Prešov
18.5.2019 4.kolo OR
Rozpis    Pokyny    Štartovka    Výsledky    Fotky   
13.5.2019
Zoznam
SNV | Pelc
19.5.2019 5.kolo OR
Rozpis    Pokyny    Výsledky   
13.5.2019
Zoznam
TKE | Košice-Jazero
25.5. - 26.5.2019 MSR šprint, INOV8 cup
Rozpis    Pokyny    Štartovka    Výsledky šprint    Výsledky SRJ    Medzičasy šprint    Medzičasy SRJ    Fotky   
10.5.2019
Zoznam
SPE | Trnava, Fúgelka (Dubová)
31.5.2019 Memorial Stanislava Franka
Rozpis    Výsledky   

KYS | ZŠ Kysak
4.6.2019 Trening Lemešany - 17:00 Mapové okruhy
Výsledky   
28.5.2019
Zoznam
KYS | Lemešany
15.6. - 16.6.2019 MSR middle, INOV8 cup
Rozpis    Pokyny    Štartovka MSR KT    Štartovka SRJ    Výsledky MSR    Výsledky SRJ    Medzičasy MSR    Medzičasy SRJ   
29.5.2019
Zoznam
VZA | Lietava
4.7. - 7.7.2019 TATRY ORIENTEERING 2019
Rozpis   
28.3.2019
Zoznam
KOS | Podbanské
5.7. - 12.7.2019 WMOC 2019
Rozpis   

| Lotyšsko
9.8. - 11.8.2019 Karst cup, GPS
Rozpis    Trate    Pokyny    Štartovka    Výsledky   
1.6.2019
Zoznam
TKE | Plešivecká planina
7.9. - 8.9.2019 INOV8 cup
Rozpis   
22.8.2019
Zoznam
VBA + SKOB Zlín | Zlín - Lukoveček
14.9.2019 6.kolo OR
10.9.2019
Zoznam
KYS | Kysak, Horáreň
15.9.2019 7.kolo OR
10.9.2019
Zoznam
TKE | Košice-Furča
27.9. - 29.9.2019 MSR NOB, MSR štafety, INOV8 cup
Rozpis   
18.9.2019
Zoznam
ŠKS | Bratislava
12.10. - 13.10.2019 MSR long, INOV8 cup
Rozpis   
18.9.2019
Zoznam
HBB | Lučenec
19.10. - 20.10.2019 MSR šprintové štafety, INOV8 cup
6.10.2019
Zoznam
VIA | Zvolen
17.11.2019 Beh na Hrad 2019
Rozpis   

KYS | Kysak
23.11.2019 Katarínsky orienťák
20.11.2019
Zoznam
KYS | Kysak
8.12.2019 Mikulášska čižma
3.12.2019
Zoznam
TKE | Košice
22.12.2019 Vianočný kapor
17.12.2019
Zoznam
TKE | Košice