Kalendár

Stiahnuť pre rok 2020

Termín Pretek Prihlášky Miesto
12.1.2020 Trojkráľová buzola 2020
Rozpis    Pokyny    Vysledky    Medzicasy    Fotky   
9.1.2020
Zoznam
KYS | Kultúrny dom Kysak
1.2. - 2.2.2020 MSR LOB dlhá, SRJ, MSR LOB štafety
Rozpis    Pokyny    Štartovka    Fotky   
24.1.2020
Zoznam
EBB | Skalka
8.2. - 9.2.2020 MSR LOB šprint, SRJ LOB stredná
Rozpis   

KYS | Kysak
15.2. - 16.2.2020 MSR LOB stredná, SRJ LOB stredná
Rozpis    Pokyny    Trate    Štartovka MSR     Štartovka SRJ    Výsledky MSR     Výsledky SRJ   
10.2.2020
Zoznam
RBK | Račkova dolina
19.2.2020 Valentínska snežienka
Rozpis    Pokyny    Výsledky   
16.2.2020
Zoznam
TKE | Košice -Terasa
1.3.2020 Karst cup - organizacia

KYS |
21.3. - 22.3.2020 1. - 2. kolo OR
Rozpis   

KYS | Lemesany, Kysak
28.3. - 29.3.2020 CESOM 2020
Rozpis   

BBA | Šaštín-Stráže
5.4.2020 BHD 2020

KYS | Kysak
18.4. - 19.4.2020 3. - 4. kolo OR

TKE | Silica
16.5. - 17.5.2020 MSR v šprinte, SRJ
Rozpis   

BBA | Nová Bystrica-Vych.
23.5. - 24.5.2020 Pohár oslobodenia mesta Pezinok

SPE | Dubová chata Fúgelka
2.6.2020 Trening 2.6.2020
1.6.2020
Zoznam
KYS | Lemesany
6.6. - 7.6.2020 1. - 2. kolo OR
Rozpis Nedela    Rozpis Sobota    Pokyny    Vysledky 1.kolo    Vysledky 2. kolo   
3.6.2020
Zoznam
TKE | Klatovianka, Bankov
20.6.2020 3. kolo OR
Rozpis    Pokyny    Výsledky   
16.6.2020
Zoznam
SSN | SNV - l.s.Rittenberg
21.6.2020 4. kolo OR
Rozpis    Pokyny    Výsledky    Medzičasy   
17.6.2020
Zoznam
KYS | Kysak
25.6. - 28.6.2020 TATRY ORIENTEERING
Rozpis   

RBK | Liptov, Tatry
7.8. - 15.8.2020 WMOC 2020
Rozpis   

TKE, KYS | Kosice
8.8. - 14.8.2020 Karst Cup 2020
Rozpis   

KYS, TKE |
9.8. - 13.8.2020 WMOC 2023 tréningové preteky
Rozpis    Pokyny   
26.7.2020
Zoznam
TKE |
29.8. - 30.8.2020 Tipó Kupa, SRJ
Rozpis   
14.8.2020
Zoznam
| Maďarsko
5.9. - 6.9.2020 MSR šprint, SRJ, MSR šprintové štafety
Rozpis   
23.8.2020
Zoznam
TKE | Košice
18.9. - 20.9.2020 MSR v NOB, SRJ
Rozpis   
4.9.2020
Zoznam
HBB | Lučenec
26.9. - 27.9.2020 Cesom INOV8 cup
5.9.2020
Zoznam
BBA | Záhorie
3.10. - 4.10.2020 MSR middle, MSR štafety
12.9.2020
Zoznam
SKS | Kamenec pod Vtáčniko
6.10. - 7.10.2020 UNIVERZIÁDA sprint, middle

|
10.10.2020 5. kolo OR
7.10.2020
Zoznam
TKE |
17.10. - 18.10.2020 MMSR dlhá trať, SRJ
Rozpis   
25.9.2020
Zoznam
RBK | Valaská Dubová
28.11.2020 Beh na Hrad

KYS | Kysak
29.11.2020 Katarínsky orienťák
26.11.2020
Zoznam
KYS | Kysak
5.12.2020 Mikulášska čižma
1.12.2020
Zoznam
TKE | Košice
20.12.2020 Vianočný kapor
15.12.2020
Zoznam
TKE | Košice