img

Reg. č.:

Heslo:

Vitajte na stránkach KOB Kysak

Dnes je 18.12.2017          email: obkysak@obkysak.info

Plánované preteky


Stiahnuť pre rok 2017

TermínPretekPrihláškyMiesto

8.1.2017

Trojkráľová buzola 2017

| Rozpis | Štartovka | Výsledky | Fotky |

5.1.2017

[Zoznam]

Kysak - KYS

15.1.2017

Perinbaba 2017

| Rozpis |

Horáreň - KYS

21.1.2017

5.kolo zimnej ligy „východ“

| Rozpis | Výsledky |

18.1.2017

[Zoznam]

Spišská Nová Ves - SNV

4.2. - 5.2.2017

M SR LOB stredná, SRJ LOB dlhá

| Rozpis | Pokyny | Výsledky | Fotky |

31.1.2017

[Zoznam]

Pezinská baba - PEZ

11.2.2017

Valentínska snežienka

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

8.2.2017

[Zoznam]

Košice - TKE

18.2. - 19.2.2017

MSR LOB dlhá, MSR LOB štafety

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

11.2.2017

[Zoznam]

Skalka - EBB

21.2.2017

Zimná o-séria, nočný OB

| Rozpis | Výsledky |

19.2.2017

[Zoznam]

Košice - Hradova - TKE

25.2. - 26.2.2017

SRJ LOB dlhá, stredná

15.2.2017

[Zoznam]

Vrbno p. Pradedem - CZE

25.2.2017

Zimná o-séria

| Rozpis | Výsledky |

22.2.2017

[Zoznam]

Prešov - TKE

10.3.2017

Zimná o-séria, Fazov nočák

| Rozpis | Výsledky |

7.3.2017

[Zoznam]

Kysak - KYS

18.3. - 19.3.2017

1. - 2. kolo oblastného rebríčka

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

14.3.2017

[Zoznam]

Izra, Lemešany - KYS

1.4. - 2.4.2017

CESOM 2017

| Rozpis | Štartovka | Výsledky |

12.3.2017

[Zoznam]

Lakšárska Nová Ves - BBA

2.4.2017

BHD 2017

| Rozpis | Výsledky |

Kysak - KYS

6.4.2017

Okresné kolo ZŚ a SŠ v OB

| Rozpis |

Košice - TKE, KYS

8.4. - 9.4.2017

Postás Kupa

| Rozpis |

19.3.2017

[Zoznam]

Pilisszentlélek - HUN

22.4. - 23.4.2017

3. - 4. kolo oblastného rebríčka

| Rozpis | Pokyny | Výsledky | Fotky |

18.4.2017

[Zoznam]

Rudná, Silica - TKE

6.5. - 8.5.2017

MSR nočné, SRJ long, middle

| Rozpis | Pokyny |

23.4.2017

[Zoznam]

Smolenice/ Jahodník - RBA

18.5.2017

Krajské kolo ZŠ a SŠ v OB Prešov

| Rozpis |

- KYS, TKE

20.5. - 21.5.2017

SRJ long, middle

| Rozpis | Výsledky |

9.5.2017

[Zoznam]

Kučišdorfská dolina - SPE

24.5.2017

Krajské kolo ZŠ a SŠ v OB Košice, WOD 2017

| Rozpis |

- TKE, KYS

27.5.2017

5.kolo oblastného rebríčka, Grand Slam

| Rozpis | Výsledky |

24.5.2017

[Zoznam]

Košice - Union, TKE

3.6. - 4.6.2017

MSR middle, štafety

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

24.5.2017

[Zoznam]

Kysak - KYS

17.6. - 18.6.2017

SRJ long, middle

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

12.6.2017

[Zoznam]

Biely Kríž Bratislava - VBA

28.6.2017

Memoriál Stanislava Franku

| Rozpis |

Kysak - KYS

6.7. - 9.7.2017

Veľká cena Slovenska 2017

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky |

29.4.2017

[Zoznam]

Pribilina - RBK

9.9.2017

6. - 7. kolo oblastného rebríčka

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky |

4.9.2017

[Zoznam]

SNV - SSN

15.9. - 17.9.2017

MSR šprint, long, SRJ middle

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

3.9.2017

[Zoznam]

Košice - TKE

8.10.2017

8.kolo oblast. rebríčka, šprint-mix štafet

| Rozpis | Výsledky | Fotky |

3.10.2017

[Zoznam]

Košice - TKE

14.10. - 15.10.2017

SRJ middle, MSR šprintové štafety

| Rozpis | Pokyny | Štartovka |

5.10.2017

[Zoznam]

Kremnica - SKS

25.11.2017

Na Hrad a ešte ďalej - beh do kopca

| Rozpis | Výsledky | Fotky |

Kysak - KYS

26.11.2017

Katarínsky orienťák

| Rozpis | Pokyny | Výsledky | Fotky |

22.11.2017

[Zoznam]

Horáreň Kysak - KYS

3.12.2017

Mikulášska čižma

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

29.11.2017

[Zoznam]

Košice - TKE

17.12.2017

Vianočný kapor

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

13.12.2017

[Zoznam]

Košice - TKE

7.1.2018

Trojkráľová buzola 2018

| Rozpis |

5.1.2018

[Zoznam]

Kysak - KYS

13.1. - 14.1.2018

MSR v LOB - stredná trať, SRJ v LOB - dlhá trať

10.1.2018

[Zoznam]

- KYS

17.2. - 18.2.2018

MSR v LOB - dlhá trať, MSR v LOB - štafety

7.2.2018

[Zoznam]

Skalka pri Kremnici - EBB

7.4. - 8.4.2018

CESOM - INOV8 cup

15.3.2018

[Zoznam]

Šaštín Stráže - BBA

5.5.2018

SRJ - INOV8 cup

20.4.2018

[Zoznam]

Šenkvice - SPE

6.5.2018

SRJ - INOV8 cup

20.4.2018

[Zoznam]

Smolenice - RBA

2.6. - 3.6.2018

MSR v OB - stredná trať, MSR v OB - štafety

25.5.2018

[Zoznam]

Lemesany - KYS

16.6. - 17.6.2018

MSR v OB - šprint, SRJ - INOV8 cup

1.6.2018

[Zoznam]

Šamorín - BBA

5.7. - 8.7.2018

Tatry-O

1.4.2018

[Zoznam]

Pribylina - RBK

13.7. - 15.7.2018

Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

10.6.2018

[Zoznam]

Dedinky - SSN

24.8. - 26.8.2018

Karst cup 2018

| Rozpis |

13.6.2018

[Zoznam]

Krásnohorská Dlhá Lúka - TKE

21.9. - 23.9.2018

MSR v nočnom OB,SRJ - INOV8 cup, MSR - šprintové štafety

10.9.2018

[Zoznam]

Nová Bošáca/Trenčianske Teplice - SKS