Vitajte na stránkach KOB Kysak
Dnes je 21.11.2018          email: obkysak@obkysak.info
Kalendár

Stiahnuť pre rok 2018

TermínPretekPrihláškyMiesto

7.1.2018

Trojkráľová buzola 2018

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

5.1.2018

[Zoznam]

Kysak - KYS

10.2. - 11.2.2018

MSR v LOB - stredná trať, SRJ v LOB - dlhá trať

| Rozpis |

Kysak - KYS

11.2.2018

VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2018

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

7.2.2018

[Zoznam]

KE - TKE

17.2. - 18.2.2018

MSR v LOB - dlhá trať, MSR v LOB - štafety

| Rozpis | Výsledky | Fotky |

11.2.2018

[Zoznam]

Skalka pri Kremnici - EBB

24.3. - 25.3.2018

1. - 2. kolo OR

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

20.3.2018

[Zoznam]

Horaren - KYS

28.3.2018

Jarný kros pod hradom

| Rozpis |

Kosice - TKE

7.4. - 8.4.2018

CESOM - INOV8 cup

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky |

18.3.2018

[Zoznam]

Šaštín Stráže - BBA

8.4.2018

BHD 2018

| Rozpis |

Kysak - KYS

14.4. - 15.4.2018

Postas cup 2018

| Rozpis |

25.3.2018

[Zoznam]

Szabadszállás - HUN

25.4.2018

Okresné školské kolo

| Rozpis | Výsledky |

Kysak - KYS

28.4. - 29.4.2018

3. - 4. kolo OR

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

25.4.2018

[Zoznam]

Borda, Silica - TKE

1.5.2018

5. kolo OR

| Rozpis | Výsledky |

25.4.2018

[Zoznam]

KE - Union, TKE

5.5.2018

SRJ - INOV8 cup

| Rozpis | Štartovka | Výsledky |

22.4.2018

[Zoznam]

Šenkvice - SPE

6.5.2018

SRJ - INOV8 cup

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

22.4.2018

[Zoznam]

Smolenice - RBA

19.5.2018

6. kolo OR

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

15.5.2018

[Zoznam]

Nižný Klátov - TKE

23.5.2018

Krajské školské kolo KE

| Rozpis | Výsledky |

Kysak - KYS

23.5.2018

Memorial Stanislava Franka, WOD 2018

| Rozpis | Výsledky |

ZS Kysak - KYS

29.5.2018

Krajské školské kolo PO

| Rozpis | Výsledky | Fotky |

Prešov - KYS, ATU

2.6. - 3.6.2018

MSR v OB - stredná trať, MSR v OB - štafety

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

22.5.2018

[Zoznam]

Lemesany - KYS

16.6. - 17.6.2018

MSR v OB - šprint, SRJ - INOV8 cup

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

26.5.2018

[Zoznam]

Šamorín - BBA

30.6.2018

Klubová opekačka

| Rozpis | Fotky |

Kysak - KYS

5.7. - 8.7.2018

Tatry-O

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

28.4.2018

[Zoznam]

Pribylina - RBK

6.7. - 13.7.2018

Veteránske MS 2018

| Rozpis |

Dánsko -

13.7. - 15.7.2018

Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky | Fotky |

13.5.2018

[Zoznam]

Dedinky - SSN

24.8. - 26.8.2018

Karst cup 2018

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky |

13.6.2018

[Zoznam]

Krásnohorská Dlhá Lúka - TKE

8.9.2018

7. kolo OR

| Rozpis | Pokyny | Výsledky |

5.9.2018

[Zoznam]

Klatovianka - TKE

9.9.2018

8. kolo OR

| Rozpis | Pokyny | Štartovka | Výsledky |

5.9.2018

[Zoznam]

Lemesany - KYS

15.9. - 16.9.2018

MSR long, SRJ

| Rozpis |

25.8.2018

[Zoznam]

Kladky (CZE) - VZA

21.9. - 23.9.2018

MSR NOB,SRJ - INOV8 cup, MSR - šprintové štafety

| Rozpis |

7.9.2018

[Zoznam]

Nová Bošáca/Nové Mesto nad Váhom - SKS

27.9.2018

Okresné kolo v "cezpoľnom behu" KE okolie

| Rozpis |

ZS Kysak - KYS

9.10.2018

Krajské kolo v "cezpoľnom behu" KE

| Rozpis |

ZS Kysak - KYS

24.11.2018

Beh na Hrad 2018

| Rozpis |

Kysak - KYS

25.11.2018

Katarínsky orienťák

| Rozpis |

21.11.2018

[Zoznam]

Kysak - KYS

9.12.2018

Mikulášska čižma

3.12.2018

[Zoznam]

Košice - ATU

22.12.2018

Vianočný kapor

17.12.2018

[Zoznam]

Košice - ATU

4.7. - 7.7.2019

TATRY ORIENTEERING 2019

| Rozpis |

28.3.2019

[Zoznam]

Podbanské - KOS